MEGARENT - mikroautobusų nuoma
Mikroautobusų nuoma Prabangių automobilių nuoma Automobilių nuoma su vairutoju
Mikroautobusų nuoma › Opel Vivaro 2017

Mikroautobusas Opel Vivaro 2017

Pagaminimo metai: 2017
Variklis: 1600cm3 TwinTurbo (92kW) EURO 6
Degalai: 0
Kuro sąnaudos: mieste - 7.8, užmiestyje - 6.0
Sėdimos vietos: 8+1
Pavarų dėžė: Mechaninė
Oro kondicionierius: Priekyje ir gale
Šildymas: Priekyje ir gale


Mikroautobusas yra prailgintos bazės. Šis mikroautobusas turi didžiulę bagažinę, kur telpa visi jums reikalingi daiktai. Todėl toks mikroautobusas labai tinka įvairioms ilgesnėms kelionėms. Priklausomoai nuo jūsų pageidavimo, mikroautobuse gali būti įrengtos 8 (7+1) sėdimos vietos (kiekvienas keleivis turės patogią, individualiai reguliuojamą sėdynę), arba 9 (8+1) - didesnei žmonių grupei. Vairuoti tokią transporto priemonę leidžiama turint B kategorijos vairuotojo pažymėjimą, todėl šis mikroautobusas gali būti nuomojamas ir be vairuotojo.

Priekyje ir gale įtaisytas reguliuojamas oro kondicionierius su papildoma 5 KW šildymo įranga, staigaus stabdymo pagalbos sistema (AFU), USB, autopilotas, Bluetooth laisvų rankų įranga, elektro paketas, 12 V elektros lizdas, vairuotojo ir keleivio oro pagalvės, radijas su CD grotuvu ir MP3 formato nuskaitymo funkcija, itin patogios, atskiros ir reguliuojamos keleivių sėdynės, juosmens atrama ir porankiu, ABS, KASKO ir TPVCAP draudimai.

Patikimas ir itin komfortabilus mikroautobusas Jūsų atostogoms. Mikroautobusas yra labai ekonomiškas: 100 kilometrų sunaudoja 8 litrus dyzelino.
Mikroautobuso nuoma, patogiausias sprendimas, keliaujant didesnei grupei žmonių!
Dienų sk.
1-3
4-6
7-10
11-15
16-20
> 21
Kaina:
60 €
55 €
50 €
48 €
46 €
Teirautis €
Rezervuoti